6STF50PAU04R30X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6STF50PAU04R30X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
  • Pranešimas
6STF50PAU04R30X specifikacijos
Dalies numeris 6STF50PAU04R30X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1198 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 100V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Brass, Tin Plated Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Būsto medžiaga Thermoplastic Flanšo funkcija Housing/Shell (M3)
funkcijos Board Lock, Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal
Spalva Black Backset Spacing 0.276" (7.00mm)