6STF50PAU03R40X
ConecConec
Conec
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6STF50PAU03R40X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
6STF50PAU03R40X specifikacijos
Dalies numeris 6STF50PAU03R40X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1235 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 100V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Brass, Tin Plated Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 3 Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Būsto medžiaga Thermoplastic Flanšo funkcija Housing/Shell (4-40)
funkcijos Board Lock, Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma Machined
Susisiekite su Finish Thickness Flash Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Jungties stilius D-Sub
Spalva Black Backset Spacing 0.276" (7.00mm)