GDA8025-12BB
Comair RotronComair Rotron
GDA8025-12BB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GDA8025-12BB
Gamintojas / Gamintojas: Comair Rotron
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.GDA8025-12BB.pdf2.GDA8025-12BB.pdf
  • Pranešimas
GDA8025-12BB specifikacijos
Dalies numeris GDA8025-12BB Gamintojas Comair Rotron
apibūdinimas FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4162 pcs Duomenų lapas 1.GDA8025-12BB.pdf2.GDA8025-12BB.pdf
Plotis 25.00mm Svoris 0.167 lb (75.75g)
Įtampos diapazonas 6 ~ 13.8VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija Gryphon
RPM 3000 RPM Galia (vatais) 2.00W
Kiti vardai CR397 Darbinė temperatūra -
Triukšmas 30.8 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas - Medžiaga - ašmenys -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.170A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai -
Oro srautas 35.0 CFM (0.980m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GDA8025-24BB
GDA8025-24BB
Gamintojai: Comair Rotron
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 5962 pcs
parsisiųsti: GDA8025-24BB.pdf
RFQ
GDA95D
GDA95D
Gamintojai: Carlo Gavazzi
apibūdinimas: GC65-95 DC TO GMS-100 ADAPTER
Sandelyje: 5878 pcs
parsisiųsti: GDA95D.pdf
RFQ
Gamintojai: Comair Rotron
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE