GDA6025-12BB
Comair RotronComair Rotron
GDA6025-12BB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GDA6025-12BB
Gamintojas / Gamintojas: Comair Rotron
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.GDA6025-12BB.pdf2.GDA6025-12BB.pdf
  • Pranešimas
GDA6025-12BB specifikacijos
Dalies numeris GDA6025-12BB Gamintojas Comair Rotron
apibūdinimas FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5375 pcs Duomenų lapas 1.GDA6025-12BB.pdf2.GDA6025-12BB.pdf
Plotis 25.00mm Svoris 0.137 lb (62.14g)
Įtampos diapazonas 6 ~ 13.8VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija Gryphon
RPM 4000 RPM Galia (vatais) 1.70W
Kiti vardai CR395 Darbinė temperatūra -
Triukšmas 26.1 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas - Medžiaga - ašmenys -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.140A