GDA1238-12BB
Comair RotronComair Rotron
GDA1238-12BB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GDA1238-12BB
Gamintojas / Gamintojas: Comair Rotron
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.GDA1238-12BB.pdf2.GDA1238-12BB.pdf
  • Pranešimas
GDA1238-12BB specifikacijos
Dalies numeris GDA1238-12BB Gamintojas Comair Rotron
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5295 pcs Duomenų lapas 1.GDA1238-12BB.pdf2.GDA1238-12BB.pdf
Plotis 38.00mm Svoris 0.586 lb (265.81g)
Įtampos diapazonas 6 ~ 13.8VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija Gryphon
RPM 3000 RPM Galia (vatais) 7.20W
Kiti vardai CR403 Darbinė temperatūra -
Triukšmas 43.5 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT) Medžiaga - ašmenys -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.600A