GDA1225-12BB
Comair RotronComair Rotron
GDA1225-12BB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GDA1225-12BB
Gamintojas / Gamintojas: Comair Rotron
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.GDA1225-12BB.pdf2.GDA1225-12BB.pdf
  • Pranešimas
GDA1225-12BB specifikacijos
Dalies numeris GDA1225-12BB Gamintojas Comair Rotron
apibūdinimas FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4923 pcs Duomenų lapas 1.GDA1225-12BB.pdf2.GDA1225-12BB.pdf
Plotis 25.00mm Svoris 0.362 lb (164.2g)
Įtampos diapazonas 6 ~ 13.8VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.150 in H2O (37.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija Gryphon
RPM 2400 RPM Galia (vatais) 4.80W
Kiti vardai CR401 Darbinė temperatūra -
Triukšmas 39.1 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas - Medžiaga - ašmenys -
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.400A