411621B02500
Comair RotronComair Rotron
411621B02500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 411621B02500
Gamintojas / Gamintojas: Comair Rotron
Prekės aprašymas HEATSINK EXTRUDED 25X41.6X50.8MM
Duomenų lapai: 1.411621B02500.pdf2.411621B02500.pdf
  • Pranešimas
411621B02500 specifikacijos
Dalies numeris 411621B02500 Gamintojas Comair Rotron
Galimas kiekis 5995 pcs Duomenų lapas 1.411621B02500.pdf2.411621B02500.pdf
Plotis 1.638" (41.60mm) Įveskite Board Level, Vertical
Terminis atsparumas @ natūralus - Terminis atsparumas @ Forced Air Flow 1.50°C/W @ 500 LFM
Figūra Rectangular, Fins Serija -
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas 6.0W @ 30°C Pakuotė atvėsinta TO-218, TO-220, TO-247
Kiti vardai 411621B02500-ND
CR512
Medžiaga apdaila Black Anodized
Medžiaga Aluminum Ilgis 2.000" (50.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.984" (25.00mm)
Skersmuo - Išsamus aprašymas Heat Sink TO-218, TO-220, TO-247 Aluminum 6.0W @ 30°C Board Level, Vertical