411616B02500
Comair RotronComair Rotron
411616B02500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 411616B02500
Gamintojas / Gamintojas: Comair Rotron
Prekės aprašymas HEATSINK EXTRUDED 25X41.6X38.1MM
Duomenų lapai: 1.411616B02500.pdf2.411616B02500.pdf
  • Pranešimas
411616B02500 specifikacijos
Dalies numeris 411616B02500 Gamintojas Comair Rotron
Galimas kiekis 5108 pcs Duomenų lapas 1.411616B02500.pdf2.411616B02500.pdf
Plotis 1.638" (41.60mm) Įveskite Board Level, Vertical
Terminis atsparumas @ natūralus - Terminis atsparumas @ Forced Air Flow 1.50°C/W @ 700 LFM
Figūra Rectangular, Fins Serija -
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas 8.0W @ 40°C Pakuotė atvėsinta TO-218, TO-220, TO-247
Kiti vardai 411616B02500-ND
CR510
Medžiaga apdaila Black Anodized
Medžiaga Aluminum Ilgis 1.500" (38.10mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis be pagrindo (aukščio) 0.984" (25.00mm)
Skersmuo - Išsamus aprašymas Heat Sink TO-218, TO-220, TO-247 Aluminum 8.0W @ 40°C Board Level, Vertical
Priedų metodas Bolt On and PC Pin
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4116R-1-101LF
4116R-1-101LF
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 100 OHM 16DIP
Sandelyje: 156625 pcs
parsisiųsti: 4116R-1-101LF.pdf
RFQ
41151C
41151C
Gamintojai: Murata Power Solutions
apibūdinimas: FIXED IND 150UH 1.16A 247 MOHM
Sandelyje: 46801 pcs
parsisiųsti: 41151C.pdf
RFQ
411615B02500
411615B02500
Gamintojai: Comair Rotron
apibūdinimas: HEATSINK EXTRUDED 25X41.6X38.1MM
parsisiųsti: 411615B02500.pdf
4116-2
4116-2"X6"
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE SGL-CTD 1/16" THCK FM 2"X6"
parsisiųsti: 4116-2"X6".pdf
4116R-1-100
4116R-1-100
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16DIP
parsisiųsti: 4116R-1-100.pdf
apibūdinimas: FIXED IND 15UH 4A 28 MOHM
parsisiųsti: 41150C.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16DIP