LS75C4D-T
Citizen Electronics Co., Ltd.Citizen Electronics Co., Ltd.
LS75C4D-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LS75C4D-T
Gamintojas / Gamintojas: Citizen Electronics Co., Ltd.
Prekės aprašymas SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
Duomenų lapai: LS75C4D-T.pdf
  • Pranešimas
LS75C4D-T specifikacijos
Dalies numeris LS75C4D-T Gamintojas Citizen Electronics Co., Ltd.
apibūdinimas SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 308984 pcs Duomenų lapas LS75C4D-T.pdf
Nutraukimo stilius SMD (SMT) Tab Perjungti keliones 0.15mm
Perjungti funkciją Off-Mom Serija LS75
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kontūrai 2.80mm x 1.90mm
Kiti vardai 1642-1324-2
LS75C4D
Darbinė temperatūra -
Darbo jėga 240gf Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 300,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos - Išsamus aprašymas Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 0.02A @ 12VDC Grandinė SPST-NO
Pavaros tipas Standard Pavaros kryptis Top Actuated
Pavaros medžiaga - Pavaros ilgis, dešinysis kampas -
Pavaros aukštis nuo PCB, vertikalus 0.50mm
Susiję produktai
LS75C2D-T
LS75C2D-T
Gamintojai: Citizen Electronics Co., Ltd.
apibūdinimas: SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
Sandelyje: 372786 pcs
parsisiųsti: LS75C2D-T.pdf
RFQ
LS71C2D-T
LS71C2D-T
Sandelyje: 4987 pcs
parsisiųsti: LS71C2D-T.pdf
RFQ
LS75-48
LS75-48
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 48V 75W
parsisiųsti: LS75-48.pdf
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V 75W
parsisiųsti: LS75-15.pdf
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 36V 75W
LS720A-RH
LS720A-RH
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: INVERTER 10.8-13.2V IN 1650V OUT
parsisiųsti: LS720A-RH.pdf
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 75W
LS75-5
LS75-5
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 75W
parsisiųsti: LS75-5.pdf
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 3.3V 75W
parsisiųsti:
LS71C2D1
LS71C2D1
apibūdinimas: SWITCH TACT 1.6N W/ACT
parsisiųsti: LS71C2D1.pdf
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 75W
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus