LS75C2D-T
Citizen Electronics Co., Ltd.Citizen Electronics Co., Ltd.
LS75C2D-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LS75C2D-T
Gamintojas / Gamintojas: Citizen Electronics Co., Ltd.
Prekės aprašymas SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
Duomenų lapai: LS75C2D-T.pdf
  • Pranešimas
LS75C2D-T specifikacijos
Dalies numeris LS75C2D-T Gamintojas Citizen Electronics Co., Ltd.
apibūdinimas SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 372786 pcs Duomenų lapas LS75C2D-T.pdf
Nutraukimo stilius SMD (SMT) Tab Perjungti keliones 0.15mm
Perjungti funkciją Off-Mom Serija LS75
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kontūrai 2.80mm x 1.90mm
Kiti vardai 1642-1323-2
LS75C2D
Darbinė temperatūra -
Darbo jėga 160gf Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 300,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos - Išsamus aprašymas Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 0.02A @ 12VDC Grandinė SPST-NO
Pavaros tipas Standard Pavaros kryptis Top Actuated
Pavaros medžiaga - Pavaros ilgis, dešinysis kampas -
Pavaros aukštis nuo PCB, vertikalus 0.50mm
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LS75-36
LS75-36
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 36V 75W
Sandelyje: 4375 pcs
parsisiųsti: LS75-36.pdf
RFQ
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 3.3V 75W
Sandelyje: 4060 pcs
parsisiųsti: LS75-3.3.pdf
RFQ
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 48V 75W
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V 75W
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 75W
parsisiųsti:
LS720A-RH
LS720A-RH
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: INVERTER 10.8-13.2V IN 1650V OUT
parsisiųsti: LS720A-RH.pdf
LS71C2D1
LS71C2D1
Gamintojai: Citizen Electronics Co., Ltd.
apibūdinimas: SWITCH TACT 1.6N W/ACT
parsisiųsti: LS71C2D1.pdf
LS75-5
LS75-5
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 75W
parsisiųsti: LS75-5.pdf
LS75C4D-T
LS75C4D-T
apibūdinimas: SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
parsisiųsti: LS75C4D-T.pdf
LS71C2D-T
LS71C2D-T
parsisiųsti: LS71C2D-T.pdf
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 75W
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus