969M101-22-4
CicoilCicoil
969M101-22-4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 969M101-22-4
Gamintojas / Gamintojas: Cicoil
Prekės aprašymas CBL RIBN 4COND CLEAR 1000'
Duomenų lapai: 969M101-22-4.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 72 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 72 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
969M101-22-4 specifikacijos
Dalies numeris 969M101-22-4 Gamintojas Cicoil
Galimas kiekis 72 pcs Duomenų lapas 969M101-22-4.pdf
Vielos matuoklis 22 AWG Įtampa 18kV
Ekranavimas Unshielded Serija -
Juostelės plotis 0.320" (8.13mm) Juostelės storis 0.110" (2.79mm)
Reitingai UL E324413, CE Pikis -
Kiti vardai 969M101224
CI22D-1000
Darbinė temperatūra -65°C ~ 165°C
Dirigentų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks Ilgis 1000' (304.80m)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Striukės spalva Clear
Striukė (izoliacija) medžiaga Flexx-Sil™ Atsparumas izoliacijai 200 MOhm
Pirmasis dirigento ženklas - funkcijos Hi-Flex
Išsamus aprašymas Flat Ribbon Cable Clear 4 Conductors Flat Cable 1000' (304.80m) Dabartinis įvertinimas 11A