969M101-22-2
CicoilCicoil
969M101-22-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 969M101-22-2
Gamintojas / Gamintojas: Cicoil
Prekės aprašymas CBL RIBN 2COND CLEAR 100'
Duomenų lapai: 969M101-22-2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 616 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
  • Pranešimas
969M101-22-2 specifikacijos
Dalies numeris 969M101-22-2 Gamintojas Cicoil
Galimas kiekis 616 pcs Duomenų lapas 969M101-22-2.pdf
Vielos matuoklis 22 AWG Įtampa 18kV
Ekranavimas Unshielded Serija -
Juostelės plotis 0.180" (4.57mm) Juostelės storis 0.110" (2.79mm)
Reitingai UL E324413, CE Pikis -
Kiti vardai CI22C-100 Darbinė temperatūra -65°C ~ 165°C
Dirigentų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 100.0' (30.48m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva Clear Striukė (izoliacija) medžiaga Flexx-Sil™
Atsparumas izoliacijai 200 MOhm Pirmasis dirigento ženklas -
funkcijos Hi-Flex Išsamus aprašymas Flat Ribbon Cable Clear 2 Conductors Flat Cable 100.0' (30.48m)
Dabartinis įvertinimas 11A Dirigentas Strand -