BZX84C6V2 TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
BZX84C6V2 TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C6V2 TR
Gamintojas / Gamintojas: Central Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23
Duomenų lapai: BZX84C6V2 TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX84C6V2 TR specifikacijos
Dalies numeris BZX84C6V2 TR Gamintojas Central Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 698737 pcs Duomenų lapas BZX84C6V2 TR.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23
Serija - Maitinimas - maks 350mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84C6V2 DKR
BZX84C6V2 DKR-ND
BZX84C6V2CSDKR
BZX84C6V2DKR
BZX84C6V2DKR-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 10 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 4V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C6V2-7
BZX84C6V2-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23-3
Sandelyje: 5161 pcs
parsisiųsti: BZX84C6V2-7.pdf
RFQ
BZX84C6V2-G3-08
BZX84C6V2-G3-08
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
Sandelyje: 1857341 pcs
parsisiųsti: BZX84C6V2-G3-08.pdf
RFQ
BZX84C68-HE3-18
BZX84C68-HE3-18
apibūdinimas: DIODE ZENER 68V 300MW SOT23-3
parsisiųsti: BZX84C68-HE3-18.pdf
BZX84C6V2 RFG
BZX84C6V2 RFG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23
parsisiųsti: BZX84C6V2 RFG.pdf
BZX84C6V2
BZX84C6V2
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23-3
parsisiųsti: BZX84C6V2.pdf
BZX84C6V2-7-F
BZX84C6V2-7-F
parsisiųsti: BZX84C6V2-7-F.pdf
BZX84C6V2-E3-08
BZX84C6V2-E3-08
parsisiųsti: BZX84C6V2-E3-08.pdf
BZX84C6V2-E3-18
BZX84C6V2-E3-18