BZX84C6V2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C6V2
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23-3
Duomenų lapai: 1.BZX84C6V2.pdf2.BZX84C6V2.pdf
  • Pranešimas
BZX84C6V2 specifikacijos
Dalies numeris BZX84C6V2 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4012 pcs Duomenų lapas 1.BZX84C6V2.pdf2.BZX84C6V2.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 (TO-236)
Serija - Maitinimas - maks 350mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84C6V2FSCT Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 10 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 4V