GMB632PC50
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB632PC50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMB632PC50
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas CIR BRKR THERM 50A 240VAC/125VDC
Duomenų lapai: GMB632PC50.pdf
  • Pranešimas
GMB632PC50 specifikacijos
Dalies numeris GMB632PC50 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas CIR BRKR THERM 50A 240VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2022 pcs Duomenų lapas GMB632PC50.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 240V
Serija GMB63 Kiti vardai 1864-1349
Lenkų skaičius 2 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimas None
Dabartinis įvertinimas 50A Breaker tipo Thermal Magnetic