GMB632PC30
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB632PC30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMB632PC30
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas CIR BRKR THERM 30A 240VAC/125VDC
Duomenų lapai: GMB632PC30.pdf
  • Pranešimas
GMB632PC30 specifikacijos
Dalies numeris GMB632PC30 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas CIR BRKR THERM 30A 240VAC/125VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1925 pcs Duomenų lapas GMB632PC30.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 125V Įtampos įvertinimas - AC 240V
Serija GMB63 Kiti vardai 1864-1343
Lenkų skaičius 2 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimas None
Dabartinis įvertinimas 30A Breaker tipo Thermal Magnetic