GMB631PC35
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB631PC35 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMB631PC35
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas CIR BRK THERM-M 35A 240VAC/60VDC
Duomenų lapai: GMB631PC35.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
GMB631PC35 specifikacijos
Dalies numeris GMB631PC35 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas CIR BRK THERM-M 35A 240VAC/60VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3478 pcs Duomenų lapas GMB631PC35.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 60V Įtampos įvertinimas - AC 240V
Serija GMB63 Kiti vardai 1864-1323
Lenkų skaičius 1 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimas None
Dabartinis įvertinimas 35A Breaker tipo Thermal Magnetic