GMB631PC30
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB631PC30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMB631PC30
Gamintojas / Gamintojas: Carlo Gavazzi
Prekės aprašymas CIR BRK THERM-M 30A 240VAC/60VDC
Duomenų lapai: GMB631PC30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
GMB631PC30 specifikacijos
Dalies numeris GMB631PC30 Gamintojas Carlo Gavazzi
apibūdinimas CIR BRK THERM-M 30A 240VAC/60VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3780 pcs Duomenų lapas GMB631PC30.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 60V Įtampos įvertinimas - AC 240V
Serija GMB63 Kiti vardai 1864-1321
Lenkų skaičius 1 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimas None
Dabartinis įvertinimas 30A Breaker tipo Thermal Magnetic