CSM4Z-A2B3C3-60-7.3728D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM4Z-A2B3C3-60-7.3728D18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSM4Z-A2B3C3-60-7.3728D18
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: CSM4Z-A2B3C3-60-7.3728D18.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CSM4Z-A2B3C3-60-7.3728D18 specifikacijos
Dalies numeris CSM4Z-A2B3C3-60-7.3728D18 Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125962 pcs Duomenų lapas CSM4Z-A2B3C3-60-7.3728D18.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Serija CSM4 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė HC-49S
Kiti vardai 370-1132-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Apkrovos talpa 18pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.138" (3.50mm)
Dažnio tolerancija ±30ppm Dažnio stabilumas ±30ppm
Dažnumas 7.3728MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms
Išsamus aprašymas 7.3728MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms HC-49S