CSM4Z-A2B3C3-60-6.0D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM4Z-A2B3C3-60-6.0D18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSM4Z-A2B3C3-60-6.0D18
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF SMD
Duomenų lapai: CSM4Z-A2B3C3-60-6.0D18.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CSM4Z-A2B3C3-60-6.0D18 specifikacijos
Dalies numeris CSM4Z-A2B3C3-60-6.0D18 Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127432 pcs Duomenų lapas CSM4Z-A2B3C3-60-6.0D18.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Serija CSM4 Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė HC-49S
Kiti vardai 370-1138-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Apkrovos talpa 18pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.138" (3.50mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 6MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms Išsamus aprašymas 6MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms HC-49S