CPPT5T-A7BR-10.3448TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPPT5T-A7BR-10.3448TS
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas OSC XO 10.3448MHZ TTL SMD
Duomenų lapai: CPPT5T-A7BR-10.3448TS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
CPPT5T-A7BR-10.3448TS specifikacijos
Dalies numeris CPPT5T-A7BR-10.3448TS Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas OSC XO 10.3448MHZ TTL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36203 pcs Duomenų lapas CPPT5T-A7BR-10.3448TS.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija FIPO™ CPP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis TTL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 10.3448MHz Išsamus aprašymas 10.3448MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 45mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 50µA