CPPT4T-A7BP-00.8000TS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPPT4T-A7BP-00.8000TS
Gamintojas / Gamintojas: Cardinal Components
Prekės aprašymas PROG OSC 5V .8MHZ
Duomenų lapai: CPPT4T-A7BP-00.8000TS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
CPPT4T-A7BP-00.8000TS specifikacijos
Dalies numeris CPPT4T-A7BP-00.8000TS Gamintojas Cardinal Components
apibūdinimas PROG OSC 5V .8MHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1245 pcs Duomenų lapas CPPT4T-A7BP-00.8000TS.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serija CPP
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Išvestis TTL
Kiti vardai Q9769200 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.60mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 800kHz
Išsamus aprašymas 800kHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Dabartinis - tiekimas (maks.) 45mA