PV70L24-19PY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV70L24-19PY
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 213 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 213 pcs
  • Pranešimas
PV70L24-19PY specifikacijos
Dalies numeris PV70L24-19PY Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 213 pcs Duomenų lapas
Pakuotė Bulk Kiti vardai IPV70L24-19PY
PV70L2419PY
Orientacija Y Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -