PV70L22-55SZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV70L22-55SZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
  • Pranešimas
PV70L22-55SZ specifikacijos
Dalies numeris PV70L22-55SZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4706 pcs Duomenų lapas
Pakuotė Bulk Kiti vardai IPV70L22-55SZ
PV70L2255SZ
Orientacija Z Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold