PV70L22-41SX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV70L22-41SX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 536 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 536 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
PV70L22-41SX specifikacijos
Dalies numeris PV70L22-41SX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 536 pcs Duomenų lapas
Pakuotė Bulk Kiti vardai IPV70L22-41SX
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -