PV70L22-21PZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PV70L22-21PZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 691 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 691 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
PV70L22-21PZ specifikacijos
Dalies numeris PV70L22-21PZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 691 pcs Duomenų lapas
Pakuotė Bulk Orientacija Z
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 21
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PV70L22-21P
PV70L22-21P
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP