MS3102R28-22PZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3102R28-22PZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 1.MS3102R28-22PZ.pdf2.MS3102R28-22PZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS3102R28-22PZ specifikacijos
Dalies numeris MS3102R28-22PZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5090 pcs Duomenų lapas 1.MS3102R28-22PZ.pdf2.MS3102R28-22PZ.pdf
Įtampos įvertinimas 900VAC, 1250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 28-22 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMS3102R28-22PZ
MS3102R2822PZ
Orientacija Z Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 6 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 22A, 135A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -