MS3102R28-22P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3102R28-22P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 1.MS3102R28-22P.pdf2.MS3102R28-22P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS3102R28-22P specifikacijos
Dalies numeris MS3102R28-22P Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4802 pcs Duomenų lapas 1.MS3102R28-22P.pdf2.MS3102R28-22P.pdf
Įtampos įvertinimas 900VAC, 1250VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 28-22 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015, MS
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMS3102R28-22P
MS3102R2822P
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 6 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Dabartinis įvertinimas 22A, 135A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Silver Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3102R28-22PX
MS3102R28-22PX
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Sandelyje: 4494 pcs
parsisiųsti: MS3102R28-22PX.pdf
RFQ
MS3102R28-21SZ
MS3102R28-21SZ
Gamintojai: Amphenol Industrial
apibūdinimas: ER 37C 37#16 SKT RECP
Sandelyje: 4890 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MS3102R28-21SY
MS3102R28-21SY
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 37POS SOLDER CUP
parsisiųsti: MS3102R28-21SY.pdf
MS3102R28-22P
MS3102R28-22P
parsisiųsti: MS3102R28-22P.pdf
MS3102R28-21SX
MS3102R28-21SX
parsisiųsti: MS3102R28-21SX.pdf
MS3102R28-22S
MS3102R28-22S
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
parsisiųsti: MS3102R28-22S.pdf
MS3102R28-22PY
MS3102R28-22PY
parsisiųsti: MS3102R28-22PY.pdf
MS3102R28-22PZ
MS3102R28-22PZ
parsisiųsti: MS3102R28-22PZ.pdf
parsisiųsti:
MS3102R28-22PW
MS3102R28-22PW
parsisiųsti: MS3102R28-22PW.pdf
parsisiųsti: MS3102R28-21SZ.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus