MDMH51SS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDMH51SS
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT
Duomenų lapai: MDMH51SS.pdf
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Akcijų būklė 43 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 43 pcs
  • Pranešimas
MDMH51SS specifikacijos
Dalies numeris MDMH51SS Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 43 pcs Duomenų lapas MDMH51SS.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Lead Plated Serija MDMH
Pakuotė Bulk Kiti vardai 103996-0000
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 51 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Vendor undefined / Vendor undefined Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Shielded Išsamus aprašymas 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal