MDMH37SS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDMH37SS
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Duomenų lapai: MDMH37SS.pdf
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Akcijų būklė 61 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 61 pcs
  • Pranešimas
MDMH37SS specifikacijos
Dalies numeris MDMH37SS Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 61 pcs Duomenų lapas MDMH37SS.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin-Lead Plated Serija MDMH
Pakuotė Bulk Kiti vardai 103995-0000
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Vendor undefined / Vendor undefined Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Shielded Išsamus aprašymas 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma -
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Jungties stilius D-Type, Micro-D
Spalva - Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDMF502L1H8
MDMF502L1H8
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: MOTOR AC SERVO 200V MI 5KW IP67
Sandelyje: 54 pcs
parsisiųsti: MDMF502L1H8.pdf
RFQ
MDMK2020T1R0MM
MDMK2020T1R0MM
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: FIXED IND 1UH 1.9A 64 MOHM SMD
Sandelyje: 378921 pcs
parsisiųsti: MDMK2020T1R0MM.pdf
RFQ
MDMH9SS
MDMH9SS
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN MICRO-D RCPT 9POS PNL MNT