MDM-51SH006P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-51SH006P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO-D PLUG 51POS SKT 36" WIRE
Duomenų lapai: 1.MDM-51SH006P.pdf2.MDM-51SH006P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 675 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 675 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-51SH006P specifikacijos
Dalies numeris MDM-51SH006P Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO-D PLUG 51POS SKT 36" WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 675 pcs Duomenų lapas 1.MDM-51SH006P.pdf2.MDM-51SH006P.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai 096523-0073
IMDM-51SH006P
IMDM-51SH006P-ND
MDM51SH006P-ND
Pozicijų skaičius 51
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 3.00' (914.40mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 3.00' (914.40mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Spalva Multiple 2-as jungtis Individual Wire Leads
1 jungtis Plug, Female Sockets
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDM-51SH006L
MDM-51SH006L
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: MICRO-D PLUG 51POS SKT 36" WIRE
Sandelyje: 811 pcs
parsisiųsti: MDM-51SH006L.pdf
RFQ
MDM-51SH008B-A174
MDM-51SH008B-A174
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: MICRO 51C S 12" WHT NI
Sandelyje: 1219 pcs
parsisiųsti: MDM-51SH008B-A174.pdf
RFQ
MDM-51SH006P-A174
MDM-51SH006P-A174
apibūdinimas: MICRO 51C S 36" RBW JACKP NI