MDM-51SH006L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-51SH006L
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO-D PLUG 51POS SKT 36" WIRE
Duomenų lapai: 1.MDM-51SH006L.pdf2.MDM-51SH006L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 811 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 811 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-51SH006L specifikacijos
Dalies numeris MDM-51SH006L Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO-D PLUG 51POS SKT 36" WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 811 pcs Duomenų lapas 1.MDM-51SH006L.pdf2.MDM-51SH006L.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai 096523-0157
IMDM-51SH006L
IMDM-51SH006L-ND
MDM51SH006L-ND
Pozicijų skaičius 51
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 3.00' (914.40mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 3.00' (914.40mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads