MDM-31SH027K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-31SH027K
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Duomenų lapai: 1.MDM-31SH027K.pdf2.MDM-31SH027K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-31SH027K specifikacijos
Dalies numeris MDM-31SH027K Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1231 pcs Duomenų lapas 1.MDM-31SH027K.pdf2.MDM-31SH027K.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Leads "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMDM-31SH027K
MDM31SH027K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 31 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Flanšo funkcija Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
funkcijos Shielded Išsamus aprašymas 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal