MDM-31SH027B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-31SH027B
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Duomenų lapai: 1.MDM-31SH027B.pdf2.MDM-31SH027B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-31SH027B specifikacijos
Dalies numeris MDM-31SH027B Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1887 pcs Duomenų lapas 1.MDM-31SH027B.pdf2.MDM-31SH027B.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Leads "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai IMDM-31SH027B
MDM31SH027B
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 31 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos Shielded
Išsamus aprašymas 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 3A