MDM-15SH027P
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-15SH027P
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO-D PLUG 15POS SKT 3" WIRE
Duomenų lapai: 1.MDM-15SH027P.pdf2.MDM-15SH027P.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MDM-15SH027P specifikacijos
Dalies numeris MDM-15SH027P Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO-D PLUG 15POS SKT 3" WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1806 pcs Duomenų lapas 1.MDM-15SH027P.pdf2.MDM-15SH027P.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai 096513-0384
IMDM-15SH027P
IMDM-15SH027P-ND
MDM15SH027P-ND
Pozicijų skaičius 15
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 0.250' (76.20mm, 3.00")
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.250' (76.20mm, 3.00") Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads