MDM-15SH027B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-15SH027B
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas MICRO-D PLUG 15POS SKT 3" WIRE
Duomenų lapai: 1.MDM-15SH027B.pdf2.MDM-15SH027B.pdf
  • Pranešimas
MDM-15SH027B specifikacijos
Dalies numeris MDM-15SH027B Gamintojas Cannon
apibūdinimas MICRO-D PLUG 15POS SKT 3" WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2230 pcs Duomenų lapas 1.MDM-15SH027B.pdf2.MDM-15SH027B.pdf
Naudojimas - Įveskite D-Type, Micro-D
Ekranavimas - Serija MDM
Kiti vardai IMDM-15SH027B
MDM15SH027B
Pozicijų skaičius 15
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 0.250' (76.20mm, 3.00")
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.250' (76.20mm, 3.00") Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads