MDM-100SCBRPL56
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-100SCBRPL56
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 100POS R/A
Duomenų lapai: MDM-100SCBRPL56.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 151 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 151 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MDM-100SCBRPL56 specifikacijos
Dalies numeris MDM-100SCBRPL56 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 100POS R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 151 pcs Duomenų lapas MDM-100SCBRPL56.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Leads "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai 097391-0381
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 4
Pozicijų skaičius 100 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Flanšo funkcija Mating Side, Female Screwlock (4-40)
funkcijos Shielded Išsamus aprašymas 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma -
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Jungties stilius D-Type, Micro-D
Spalva - Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDM-100SCBRPL56-A174
MDM-100SCBRPL56-A174
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN MICRO-D RCPT 100POS R/A