MDM-100SCBRP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDM-100SCBRP
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICROD RCPT 100POS R/A SLDR
Duomenų lapai: 1.MDM-100SCBRP.pdf2.MDM-100SCBRP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MDM-100SCBRP specifikacijos
Dalies numeris MDM-100SCBRP Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICROD RCPT 100POS R/A SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5210 pcs Duomenų lapas 1.MDM-100SCBRP.pdf2.MDM-100SCBRP.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakuotė Bulk Kiti vardai 097391-0114
IMDM-100SCBRP
IMDM-100SCBRP-ND
MDM100SCBRP-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 4
Pozicijų skaičius 100 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flanšo funkcija Mating Side, Female Screwlock (4-40) funkcijos Shielded
Išsamus aprašymas 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Signal Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Kontaktinė forma - Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Jungties stilius D-Type, Micro-D Spalva -
Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDM-100SCBRPL57-A174
MDM-100SCBRPL57-A174
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN MICRO-D RCPT 100POS R/A