MDB1-31PCBR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDB1-31PCBR
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D PLUG 31POS R/A SLDR
Duomenų lapai: MDB1-31PCBR.pdf
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Akcijų būklė 639 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 639 pcs
  • Pranešimas
MDB1-31PCBR specifikacijos
Dalies numeris MDB1-31PCBR Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D PLUG 31POS R/A SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 639 pcs Duomenų lapas MDB1-31PCBR.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MDB
Pakuotė - Kiti vardai 095496-0122
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 31 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Vendor undefined / Vendor undefined Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded)
funkcijos - Išsamus aprašymas 31 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal