MDB1-25SSK
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDB1-25SSK
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Duomenų lapai: MDB1-25SSK.pdf
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Akcijų būklė 857 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MDB1-25SSK specifikacijos
Dalies numeris MDB1-25SSK Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 857 pcs Duomenų lapas MDB1-25SSK.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MDB
Pakuotė - Kiti vardai 095485-0142
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 25 Montavimo tipas Panel Mount
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Vendor undefined / Vendor undefined Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Signal