KPT6E22-41SXDN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT6E22-41SXDN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 41POS INLINE SKT
Duomenų lapai: KPT6E22-41SXDN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT6E22-41SXDN specifikacijos
Dalies numeris KPT6E22-41SXDN Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 41POS INLINE SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5389 pcs Duomenų lapas KPT6E22-41SXDN.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai KPT6E2241SXDN
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 41
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo kodas KPT6E22-41SXDN
Didelis skersmuo tiekiamas 22-41 funkcijos Shrink Boot Adapter
Išplėstas aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold apibūdinimas CONN PLUG 41POS INLINE SKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock