KPT6E22-41PDN
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT6E22-41PDN
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT6E22-41PDN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT6E22-41PDN specifikacijos
Dalies numeris KPT6E22-41PDN Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5609 pcs Duomenų lapas KPT6E22-41PDN.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT6E22-41PDN
KPT6E2241PDN
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Shrink Boot Adapter
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)