KPT08F14-18SF80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT08F14-18SF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPT08F14-18SF80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT08F14-18SF80 specifikacijos
Dalies numeris KPT08F14-18SF80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5355 pcs Duomenų lapas KPT08F14-18SF80.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT08F14-18SF80
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Strain Relief
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)