KPT08F14-15S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT08F14-15S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT08F14-15S.pdf
  • Pranešimas
KPT08F14-15S specifikacijos
Dalies numeris KPT08F14-15S Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 15POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1246 pcs Duomenų lapas KPT08F14-15S.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT08F14-15S
KPT08F1415S
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A