KPT06J22-55PX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06J22-55PX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06J22-55PX.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 661 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 661 pcs
  • Pranešimas
KPT06J22-55PX specifikacijos
Dalies numeris KPT06J22-55PX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 661 pcs Duomenų lapas KPT06J22-55PX.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06J22-55PX
KPT06J2255PX
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Backshell, Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A