KPT06J22-41SF80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06J22-41SF80
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: KPT06J22-41SF80.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT06J22-41SF80 specifikacijos
Dalies numeris KPT06J22-41SF80 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5181 pcs Duomenų lapas KPT06J22-41SF80.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06J22-41SF80
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Backshell, Strain Relief
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)