KPT06F14-18PWA71
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06F14-18PWA71
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06F14-18PWA71.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT06F14-18PWA71 specifikacijos
Dalies numeris KPT06F14-18PWA71 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1796 pcs Duomenų lapas KPT06F14-18PWA71.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai KPT06F1418PWA71
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06F14-18PX
KPT06F14-18PX
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN
Sandelyje: 4221 pcs
parsisiųsti: KPT06F14-18PX.pdf
RFQ
KPT06F14-18P
KPT06F14-18P
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
Sandelyje: 2131 pcs
parsisiųsti: KPT06F14-18P.pdf
RFQ
KPT06F14-18SA71
KPT06F14-18SA71
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP
parsisiųsti: KPT06F14-18SA71.pdf
KPT06F14-18PW
KPT06F14-18PW