KPT06F14-18PW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06F14-18PW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN
Duomenų lapai: 1.KPT06F14-18PW.pdf2.KPT06F14-18PW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
KPT06F14-18PW specifikacijos
Dalies numeris KPT06F14-18PW Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5498 pcs Duomenų lapas 1.KPT06F14-18PW.pdf2.KPT06F14-18PW.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai IKPT06F14-18PW
KPT06F1418PW
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 18
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo kodas KPT06F14-18PW
Didelis skersmuo tiekiamas 14-18 funkcijos Strain Relief
Išplėstas aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold apibūdinimas CONN PLUG 18POS INLINE W/PIN
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock