KPT06F12-10S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06F12-10S
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG 10POS W/SKT INLINE
Duomenų lapai: 1.KPT06F12-10S.pdf2.KPT06F12-10S.pdf3.KPT06F12-10S.pdf
  • Pranešimas
KPT06F12-10S specifikacijos
Dalies numeris KPT06F12-10S Gamintojas ITT Cannon, LLC
apibūdinimas CONN PLUG 10POS W/SKT INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2354 pcs Duomenų lapas 1.KPT06F12-10S.pdf2.KPT06F12-10S.pdf3.KPT06F12-10S.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai IKPT06F12-10S
KPT06F1210S
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas KPT06F12-10S Didelis skersmuo tiekiamas 12-10
funkcijos Strain Relief Išplėstas aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
apibūdinimas CONN PLUG 10POS W/SKT INLINE Dabartinis įvertinimas 7.5A
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Kontaktinė medžiaga N (Normal)
Susisiekite su Finish Thickness Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT06F12-10SWA71
KPT06F12-10SWA71
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Sandelyje: 1853 pcs
parsisiųsti: KPT06F12-10SWA71.pdf
RFQ
KPT06F12-10PZ
KPT06F12-10PZ
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Sandelyje: 2101 pcs
parsisiųsti: KPT06F12-10PZ.pdf
RFQ
KPT06F12-10PF80A71
KPT06F12-10PF80A71
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: KPT06F12-10PF80A71.pdf
KPT06F12-10SA206
KPT06F12-10SA206
parsisiųsti: KPT06F12-10SA206.pdf
KPT06F12-10SW
KPT06F12-10SW
parsisiųsti: KPT06F12-10SW.pdf
KPT06F12-10SF80A71
KPT06F12-10SF80A71
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: KPT06F12-10SF80A71.pdf
KPT06F12-10SX
KPT06F12-10SX
Gamintojai: ITT Cannon, LLC
apibūdinimas: CONN PLUG 10POS W/SKT INLINE