KPT06F12-10PYA71
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT06F12-10PYA71
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT06F12-10PYA71.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT06F12-10PYA71 specifikacijos
Dalies numeris KPT06F12-10PYA71 Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1840 pcs Duomenų lapas KPT06F12-10PYA71.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 9-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT06F12-10PYA71
KPT06F1210PYA71
Orientacija Y Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Strain Relief Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A